Wyślij wiadomość
Chiny Suwnice jednodźwigarowe producent

Xinxiang Magicart Cranes Co., LTD

Promuj biznes klienta

 

Aktualności

April 12, 2023

Magicart współpracuje z Zarządem Portu Guam w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa załadunku i rozładunku w porcie.

Nasza firma i Zarząd Portu Guam poinformowały o podpisaniu umowy o współpracy na nowy projekt łańcucha cumowniczego.Ta współpraca ma na celu zapewnienie Zarządowi Portu Guam łańcuchów i kajdan, aby sprostać wyzwaniom napotykanym podczas załadunku i rozładunku towarów w portach, przy jednoczesnej poprawie wydajności i zwiększeniu bezpieczeństwa.

 

Jako światowy lider rozwiązań technologicznych, nasza firma jest zaangażowana w promowanie zastosowania materiałów ze stali nierdzewnej w przemyśle portowym.Nasze łańcuchy i szakle są oparte na najnowszej technologii i wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości, zapewniających maksymalną wydajność i bezpieczeństwo podczas przeładunku, mogą wytrzymać duże obciążenia, a jednocześnie są trwałe i odporne na korozję, odpowiednie do różnych środowisk portowych.

 

Przedstawiciel Zarządu Portu Guam stwierdził, że ta współpraca oznacza zobowiązanie Zarządu Portu Guam do zapewnienia wyższego poziomu usług i wsparcia w celu zaspokojenia rosnących potrzeb klientów.

najnowsze wiadomości o firmie Magicart współpracuje z Zarządem Portu Guam w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa załadunku i rozładunku w porcie.  0

Szczegóły kontaktu